Žartíky

Náš obchod s žartíkmi, kostýmami, doplnkami, dekoráciami a darčekmi Vám ponúka tovar na všetky druhy osláv, večierkov a tématické párty. 

Stále sa snažíme rozširovať sortiment podľa vašich požiadavkov a vyhovieť tak každému vášmu želaniu. Hlavne preto, že ľudia slávia po celý rok. Či už celosvetové, národné či súkromné udalosti. My vám ponúkame kostýmy a doplnky na všetky tieto akcie naprieč celým rokom.

Po náročnom Silvestri a prehupnutí sa do nového roku si všetci radi chvíľku od karnevalov a večierkov oddýchnu. Ale 6. januára na Troch kráľov všetko začíná znova. A v túto chvíľu je Vám k dispozícii naša predajňa kostýmov a všetkého na usporiadanie štýlového večierka. Ponúkame fašiangové kostýmy pre dospelých i deti. Odtiaľ si môžete odskočiť v marci na oslavu írskeho sviatku St. Patrick's Day, keď sa všetko v okolí i v našej požičovni hemží zelenou farbou a štvorlístkami. Keď sa opäť vrátime k našim kresťanským zvykom, môžeme koncom marca alebo začiatkom apríla osláviť Veľkonočné sviatky. K tomu Vám nesmú chýbať srandovné a roztomilé kostýmy veľkonočných zvieratiek z našej požičovne či iné jarné dekorácie a výzdoba. Pokiaľ si myslíte, že ste oslávili Veľkú noc a teraz bude zas od párty chvíľu pokoj, tak Vás vyvedieme z omylu. Nasleduje pálenie čarodejníc - veľmi obľúbená akcia
v Čechách. Na tento večer sme veľmi dobre pripravení. Nájdete u nás nielen pánske, dámske a detské čarodejnícke kostýmy, ale tiež mnoho metiel, kotlíkov, umelých nosov a zubov, líčidiel alebo leteckých preukazov. Trochu drsnejším zvykom z posledných rokov je pražský Zombie walk, na ktorý sa u nás môžete zmeniť v oživenú zakrvácanú mŕtvolu a dať sa tiež na pochod. Po jarných oslavách prichádzajú pomaly na radu záhradné a plážové párty v štýle hawaja, námorníkov, pirátov či párty v štýle divokého westernu alebo Mexika. Na akúkoľvek letnú karnevalovú akciu sa u nás môžete dokonale obliecť do vtipných, roztomilých alebo sexy kostýmov a zaobstarať u nás veľké množstvo dekorácií, blbôstok, doplnkov a darčekov. Tiež nesmieme zabudnúť na našich maturantov a ich posledné zvonenie. I pre ne máme množstvo vychytaných a originálnych kostýmov či doplnkov. Moderná akcia Sensation white završuje štýlovo školský rok. Bielych doplnkov, líčidel a kostýmov máme k dispozícii tiež viacero druhov.Prichádza leto a to je časom lásky a svadieb. Na rozlúčky so slobodou sa budú skvelo hodiť doplnky pre nevesty, družičky i ostatné účastnice a pre pánov máme na pobavenie tiež množstvo darčekov. Na konci prázdnin a hlavne so začiatkom vysokoškolského akademického roka sa rozbiehajú párty a akcie pre študentov. Na tieto akcie sa u nás môžete bez problémov obliecť do veľmi originálnych kostýmov alebo obzvláštniť Váš vzhľad vtipnými doplnkami. Dostávame sa k ďalšiemu z medzinárodných sviatkov a síce k Halloweenu. Tento sviatok sa v Českej republike a na Slovensku slávi stále častejšie. Na túto akciu sa vždy veľmi dobre pripravujeme a máme pre vás širokú ponuku strašidelných vecičiek a kostýmov, ktoré si ani nedokážete predstaviť! Tým ale karnevaly a párty nekončia. Nasleduje obdobie obľúbené hlavne deťmi - Mikuláš a Vianoce. Mikuláš, čert i anjel si u nás iste nájde ten správny oblek či doplnok. Rovnako tak sa u nás oblečiete vy i vaše hostesky na vianočné večierky a zimné párty.


Stále obľúbenejšie sú po celý rok karnevalové oslavy narodenín v kostýmoch, hlavne detské. Maskoty, zvieracie klaunovské a iné kostýmy na tieto oslavy u nás nájdete tiež. Môžeme vám ale ponúknuť tiež široký sortiment balónikov, párty dekorácií, čiapok, konfiet a darčekov.